پارتیشن

پارتیشن چیست؟؟؟

کلمه پارتیشن خود به تنهایی به معنی جدا کننده میباشد و در حالت کلی به عملکرد ویا شیئ که به عنوان جدا کننده مورد استفاده قرار گیرد پارتیشن گفته میشود.

پارتیشن بندی نیز با همین دیدگاه به معنای تفکیک و جداسازی میباشد که این جاسازی میتواند در هر چیزی و یا هر جایی توسط یک جسم انجام گیرد.

جنس این جسم میتواند هرچیزی باشد یک تکه کاغذ یا پارچه ویا چوب یا پلاستیک و یا ترکیبی از همه موارد.

در اکثر موارد وقتی کلمه پارتیشن به گوشه کسی برسد بلافاصله تصویر یک دیوار که میتواند از جنس فلز و شیشه باشد در ذهن فرد نقش میبند.

 

1 (312)

انواع پارتیشن

پارتیشن انواع مختلفی دارند برای مثال

پارتیشن گچی

پارتیشنmdf و یا چوب

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری

 

پارتیشن تک جداره چیست ؟

پارتیشن تک جداره تشکیل شده از جداره و فریم های مخصوص

 میتواندشیشه باشدوبا توجه به سلیقه مشتری میتوان متغییر باشدابعادو جداره هاهم می تواندمتغییرباشد.استفاده شده دراین نوع میتوان باارتفاع کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و تا ارتفاع سقف متغییر باشد.

این نوع پارتیشن ها به اندازه ی ۱۶ میلیمتر مباشند این نوع سیستم ازپارتیشن تک جداره قابلیت اجرادرهرارتفاعی راداردولی برای در باارتفاع ۲۰۰ متر به بالا پیشنهاد میشود.

در این نوع پارتیشن فریم درها با فریم مخصوص ساخته می شود تا تجهیزات قفل و یراق آلات را بتوانیم بر روی در پیاده کرد.

شیشه مورداستفاده در این پارتیشن با ضخامت ۶ میلیمتر و به صورت ساده تمام سندبلاست و یا سندبلاست راه مات می باشد همچنین می توان لوگوی مشتری را به صورت سند بلاست

بر روی شیشه اجرا کرد. از مزایای خوب پارتیشن تک جداره می توان به سبک بودن ، ارزان بودن و خاصیت جابجایی راحت آن و از معایب آن عایق نبودن نسبت به صدا و حرارت اشاره کرد.

IMG_2023

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*