خانه » پارتیشن mdf » معرفی انواع پارتیشن

معرفی انواع پارتیشن

 تعریف کوتاهی درباره پارتیشن ام دی اف

زمانیکه دیوارهای پر کننده و فریم های سازه در پارتیشن ها از جنس ام دی اف می باشند، پارتیشن ام دی اف نامیده می شود.

پارتیشن تک جداره

انواع پارتیشن های تک جداره میتوانند دیوارهای کوتاه، نیمه بلند، بلند و دیوارهایی تا سقف داشته باشند. این نوع پارتیشن ها قابلیت نصب یراق آلات، قفل ها و حتی نصب درب‌های کشویی را بر روی خود دارا می باشند و با کمک از شیشه های سند بلاست شده می توان لوگوی مشتریان را طبق نظر و طرح پیشنهادی خودشان روی آن حک کرد .

پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف با شیشه سندبلاست (12)

پارتیشن های دو جداره

پارتیشن های دوجداره اکثرأ با ام دی اف ساخته شده و با نوارهای پی وی سی عایق میشوند . این مدل پارتیشن ها نیز مانند پارتیشن های تک جداره در ارتفاعات مختلف وجود دارند.

تهویه هوا و عایق بودن در برابر صدا از عوامل تاثیر گذار بر ارتفاع دیوارها می باشد. در این مدل پارتیشن از شیشه های دو جداره استفاده می کنند. ارتفاع و محل نصب این پارتیشن ها طبق نظر و سلیقه مشتری می باشد .

همچنین از پرده های کرکره ای در طرح و رنگهای مختلف می توانند مابین دیوارهای شیشه‌ای پارتیشن‌ها قرار دهند. با قرار گرفتن کرکره ها در مابین دیوارهای شیشه ایی دوجداره از نفوذ گرد و غبار بر روی کرکره ها جلوگیری می شود. این پرده ها با مکانیزم خاص خود، قابلیت تنظیم سایه روشن نور در مواقع دلخواه را فراهم آورده و بعلت وجود داشتن سیستم ولومی در این نوع پرده ها به زیبایی و دکوراتیو بودن آن افزوده می کند .

نکته مهم در انتخاب مناسبترین مدل پارتیشن از دیدگاه مخاطبان معمولا کیفیت و تنوع محصولات است.

پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف با پرده (6)

کاربرد پارتیشن اداری جدا کردن و اضافه کردن بخشهای گوناگون و در ساختمانهای فلت چشمگیر می باشد .

پارتیشن اداری کاررآیی به سزایی در ادارات و محل کار دارد در صورتیکه بدون هدر رفتن وقت هنگامیکه به دیوار نیاز داشته باشیم اولین چیزی که به ذهن ما می رسد پارتیشن اداری می باشد .

پارتیشن دوجداره با کلاف آلومینیومی (8)

پارتیشن اداری در اکثر مکانها محدودیت و نیاز ما را برطرف میکند و بیشتر در املاک استیجاری کاربرد دارد چون تغییرات ایجاد شده توسط مستاجر باید برگشت پذیر باشد . پارتیشن در اکثر ادارات بدلیل سریع انجام شدن و زیبایی نیز طرفداران زیادی دارد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*