خانه » پارتیشن mdf » بهترین پارتیشن

بهترین پارتیشن

برای اینکه بتوانید بهترین پارتیشن را برای ساختمان خود انخاب کنید باید به سوالاتی از قبیل زیر پاسخ دهید:

اتاقکی که با استفاده از پارتیشن قرار است ساخته شود، نیاز به دید به فضا دارد یا خیر؟
وضعیت قرار گیری سیستم تهویه؛ کابل های برق، تلفن، شبکه و …؛ و سایر متریال های استفاده شده در ساختمان
آیا لازم هست که پارتیشن عایق صدا باشد؟
نیاز به تعبیه درب در پارتیشن هست یا خیر؟
و سایر مواردی که به ذهن شما می رسد و یا سایر سوالاتی که طراح پارتیشن از شما خواهد پرسید.

بهترین پارتیشن

معمولا در پارتیشن های امروزی، میان ستون های جانبی و تیر های افقی فضایی را برای قرار دادن کابل های برق، یو پی اس ( UPS )، تلفن، شبکه و سایر کابل هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، تعبیه می کنند؛ که این امر باعث می شود که دیگر نیازی به استفاده از داکت با آن ظاهر نا مناسب نباشد.

با در نظر گرفتن این نیاز که محیط‌های اداری معمولا تقسیم بندی لازم دارن، بهترین گزینه برای این منظور پارتیشن اداری می‌باشد،برای انتخاب بهترین پارتیشن اداری باید نیازهای خود و فضای کاری خود را در نظر بگیریم.

 بهترین پارتیشن

گاهی اوقات به دلیلی حساسیت بالای نوع کار، اشخاص به دنبال بیشترین امنیت و استقلال حریم خصوصی هستند. مثل اتاق کنفرانس، یا اتاق مدیریت. در همین راستا فرد به دنبال پارتیشنی می‌گردد که بیشترین امنیت بصری و شنوایی را ایجاد نماید. بدون شک در این موقعیت بهترین گزینه پارتیشن دوجداره می‌باشد. پارتیشن دوجداره بیشترین میزان عایقی صدا را دارد و از لحاظ میزان دید بیرونی نیز می‌توان با استفاده از کرکره‌های مختلف به میزان مورد نظر رسید.

در مواقعی که به خواست مدیریت صدای داخل پارتیشن به هیچ عنوان نباید خارج شود. گزینه مناسب استفاده از الیاف پشم شیشه، میان جداره‌‌های پارتیشن می‌باشد.

برای ساختمان هایی که می خواهید در سالن، و نزدیک در ورودی خود، میزی را برای منشی در نظر بگیرید، پیشنهاد می کنیم که از بهترین پارتیشن های چوب و یا ام دی اف استفاده کنید، و آرم شرکت خود را نیز بر روی پارتیشن حک نمائید و بدین ترتیب هم فضایی را برای منشی در سالن با بهترین پارتیشن و کمترین هزینه ایجاد کرده اید، هم از این قسمت به صورت دکوراتیو و برای افزایش زیبایی سالن استفاده نموده اید.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*